İş Arkadaşımın Kocasını Onun Yattığı Yatakta Ayarttım

Samimi olduğum ve sık sık evine gittiğim iş arkadaşımın kocasına el koyduğum hikayeyi anlatacağım size. Güzelim kız hiç bir şeyi fark etmeden eşini kandırdım ve onun yatağında ateşli anlar yaşamıştım. Unutamadığın anları Aldatma Seks Hikayesi köşesinde sizlerle paylaşacağım. İş arkadaşım Bengü devamlı olarak işe adapte olan ve çalışkan bir kızdı. Sabah erkenden şirkete gelir, dosyaları kurcalamaya başlar ve daima disiplinli ilerlerdi.

Ofise erkenden geldiğini gördüğüm bir gün, onun işe gelmediği merak etme rolü oynayarak evine gittim. Eşinin yattığını ve kiloduyla uzandığını gördüm. İş arkadaşımın seksi kocası daima gözüme çarpıyordu ve bir iki kez beni kapana sıkıştırmıştı. Bengü’nün mutfağa veya yatak odasına gittiği zamanlarda fiziki tahrik eden Kocası, o gün beni cazip etmesiyle eşini aldatma serüveni başlamıştı.

Bengü işte harıl harıl çalışırken, ben uyuyan kocasının yanında serilmiş ve üstümü soymaya başlamıştım. Adamcağız beni bengü zannedip öpüp koklamaya başlamıştı bile. Bende yalnız ve bekar yaşayan bir bayan olarak orgazm olmamın sonucu arkadaşıma istemden de olsa ihanet ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir