Jigolo Olarak Çalışırken Gittiğim Dul Melisa

Askerden ilk geldiğim zamanlarda parasızlıktan ne yapacağımı bilmediğim bir dönem yaşamıştım. İsmim Selim. Geçen sene Kütahya’da askeriyeden çıktıktan sonra iş bulamayacağımı düşünüp, jigolo olarak bir kaç kadına hizmet vermeyi seçtim.

İri kalçam ve sarışın vücut hattım yaşlı bayanların epey ilgisini çekiyordu. Zaten yaşamım boyunca hep kendimden büyük kadınlardan hoşlanmıştım, yetmiş yaşında bir kadına bile gitmeye razıydım. Çünkü jigolo hizmet vereceğim bayanlar daima parayı yüksek tutardı. Bende bunakların parasını yiyerek onları dürtüklerdim.

Yine bir gün seansa gitmek için bağcılar’dan bir bayan aradı. İsminin Melisa olduğunu söyleyerek benimle görüşmek istediğini söyledi. Gerçek seks hikayesi yaşadıklarımızdan yola çıkarak yazıldı, her satırı özlem ve aşk içeriyor. Kadınları sosyal medyadan buluyordum, sık sık mesajlaştığım yüzlerce olgun bayan vardı. Profilime telefon numaramı koyunca yüzlerce azgın yaşlı kendisini siktirmek için telefonuma çağrı atıyordu.

Facebook bildirimlerimde gördüğüm Melisa, sonunda cazibeme dayanamayıp yüz yüze görüşmek istediğini söylemişti. O heyecanla bir an duş alıp, yola koyulmak istiyordum. Gündüzleri jigolo olarak çalıştığımı hiç bir arkadaşım bilmezdi. Tek başıma gider bir kaç olgun partneri becerirdim, hem keyifli hem de para kazanmaya meyilli bir iş olduğundan epey cazip geliyordu.

Parfümümü sıktım, ayakkabılarımı sildim ve Melisa’nin gönderdiği konuma gittim. Eve vardığımda gecelikle kapıyı açması beni epey etkilemişti. Jigolo erkek olarak çalışıyoruz, ama o an jigolo olduğumu unutmuştum. Çünkü Melisa’yla yaşayacağım erotizm, paradan daha değerliydi.

Eve girer girmez olayımız belliydi ve direk gecelikle gördüğüm melisanın dudaklarına yapışmıştım. Türk seks hikayesi olarak dobra bir şekilde yaşadıklarımızı anlatmak gerekirse Melisa’nın yüzü yaşına göre epey genç duruyordu. 43 yaşında iri kalçalı ve oldukça bakımlı bir kadındı.

Azdırıcı vücudunu yaladıktan sonra hemen anal yapmaya başladım ve anal sex yaparak seksi partnerimi azdırmayı başarmıştım. Dudaklarına buseler konduruyor, bir yandan da iri göğüslerini avuçluyordum. Straprez giymesi de seansın orgazımını artırmıştı.

Gün boyu süren seansta türlü türlü pozisyonlarla olgun bayanı boşaltmaya çalışıyordum. Yorucu bir gün olsa da unutamayacağım hazlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir