Kocam Alkolü Kaçırınca Arkadaşı Beni Becerdi

Kocam Alkolü Kaçırınca Arkadaşı Beni Becerdi

Benim ismim Yonca. Üç yıllık bir evliliğim var, Eşimin İsmi Tunahan. Evlenmeden önce de yıllarca birbirimizi sevdik, ailelerimiz izin vermediğinden dolayı 3 sene önce kocama kaçtım. Türkiye’nin İzmir bölgesinde yaşıyoruz ve Tunahan daima gece ortamlarını seven birisiydi. Her akşam bir kadeh içmeden yatağa girmezdi, hatta öyle ki alkol içmediği günler uykusu bile gelmezdi. Çok çalışkan bir yapıya sahip sanırım bu nedenle kolay kolay uykuya dalamıyor hatta alkol içmediği günlerde sabahlara dek konuşmamız gerekiyordu. Benim her ne kadar uykum gelse de eşimin ısrarcı tavırları yüzünden sabahlara kadar ona eşlik etmek durumunda kalıyordum.

Bizim seks hikayesi biraz absürt, çünkü eşimin yokluğunu fırsat bilen arkadaşı hunharca sulanmaya başlamıştı. O gece bende epey alkollüydüm, depresif duygular yaşadım ve sanırım bu hazla eşimle bile sikişmemiştim. Tunahan’ın anal pozisyonuna olan düşkünlüğü canımı daima acıtırdı, sekste zevk almak yerine eşimi zevke getirmek zorunda kalıyordum. Bu durum başlarda epey hoşuma gitse de bir süre sonra can acısından ne zevk kalıyordu nede şevk.

O geceye istinaden yaşadığım oral seks hikayem, uzun süredir aklımdan çıkmıyor. Eşimin aksine arkadaşıyla yaşadığım hazlar günlerdir aklımdan çıkmadığı için bir kaç sözcükle yaşadıklarımı paylaşmak istedim.

Akşam başlayan alkol masasına sabaha kadar meze getirip götürüyordum, bir yandan eşimin alkol sonrası oluşan ağır depresif duygularını dindirmeye çalışıyor, bir yandan da arkadaşının taciz dolu bakışlarına mağdur kalıyordum. Alkolü aldıkça ikisinin de ağzı bozuluyor ve kumar oynayarak gecenin eğlenceli geçmesini bekliyorlardı. Bir Tunahan kazanıyordu, bir Mustafa. Uzun yıllardır arkadaşlar, liseden beri süren sıkı bir dostlukları var. Okey, Pişti, Poker derken sabaha dek oynamadıkları oyun kalmadı.

Gece saat 03.00 sularına kadar içmeye devam etmiştik, sabah olmaya az kalmıştı bir anda kocamın fazla alkol içmesinden ötürü baygınlık yaşadığını gördüm. İlk olarak kusmaya gitti, az da olsun rahatlamak ve kuş gibi bir uyku geçirmek için midesini rahatlatma kararı almıştı. Banyoya doğru bir anca hücum eden kocamın hızlılığı beni de şaşırtmıştı, eşim kalkar kalkmaz arkadaşı bir anda yanıma yanaşıverdi. Elinde kutu birası vardı ve bir yudumda benim biramdan al diyerekten kendi ağzını sürdüğü alkol kutusundan içmemi teklif etti.

Eşimin yokluğunu fırsat bilip serseri Mustafa’nın kutu birasından bir yudum içme kararı aldım. Ardından gülücükler saçmaya başlayan Mustafa, birasından içmemle birlikte ellerimi tutmaya başladı. Tam heyecanlanırken, eşimin banyoda sessizce durması beni oldukça panik etti. Mustafa’dan rica edip bakabilmesi için banyoyu ziyaret etmesini istedim. İçeri girdiğinde eşimin klozette oturarak uyuduğunu söyledi. Biraz kahkaha atarak ‘Çabuk bayıldı ya’ tarzında bir ifadede bulundum.

Goygoyu bırakıp eşim Tunahan’ı yatağa götürebilmek için Mustafa’dan yardım istedim. Tabi bu durumda arkadaşı da hemen atılmaya başladı, gel birlikte yatağına yatıralım diyerek bacaklarından ben kollarından da o tutarak eşimi yatak odasına götürdük.

Bir yandan çoraplarını çıkarıyordum, bir yandan da eşimin arkadaşı çarşafları değiştiriyordu. Üçümüzde sarhoştuk fakat kocam alkolü biraz fazla kaçırdı, zaten her eğlence ortamında paçası yamulana kadar içmeyi severdi. Gömleğini çıkardıktan sonra Tunahan’ı yatağa yatırdık ve hemen yamacına sokularak yanında uzanmaya başladım. Telefonumdan yeni paylaştığım Instagram gönderisini Mustafa’ya gösterirken, bir anda yanımıza dalıverdi.

Eşimin uyuduğunu fırsat bilen Mustafa, Paylaşım bahanesiyle bir anda yorganın altına giriverdi. Mustafa’nın hızlıca yatağımıza giriş yapması beni epey heyecanlandırdı. Eşim uyanıp bizi o halde görseydi… Sanırım gece gece kan gövdeyi götürürdü. Fakat o bizi göremeyecek ve duyamayacak kadar baygın ve alkollüydü. Telefondan resimleri gösterdiğim Mustafa’nın da kafası git gide güzel olmaya başlamıştı. Ben ınstagram’da paylaştığım resimleri gösterirken, o ise telefona bakmayı kesmiş sadece göğüslerimi kesiyordu.

Böylesine umursamadan sadece göğüslerimi izlemesini fark eder etmez önümü örtmeye çalıştım. Mustafa ise dur bende yardımcı olayım diyerek sağ göğüsüme avcuyla bastırdı. Bir anda olayın nereye gideceğini sezemediğim için yandaki küllüğe uzanıp bir sigara yakma kararı aldım. Tabi ben uzanırken mustafanın bacakları tamamıyla bacaklarımla bütünleşmiş durumdaydı. Bir sigara kendime yaktım, bir sigara da mustafa için yakıp ağzına uzattım.

Bir kaç dakika sigara içerek geçti ve bu süre içerisinde Tunahan’ın iyice uykuya dalmasını bekledim. Test etmek adına bir kaç kere dürttüm, uyuyup uyumadığından tam emin olabilmek için bir tane de buse kondurdum yanağına. Hiç bir tepki vermemesi sonucunda Mustafa’ya sokulmaya başladım. Üç kişi aynı yatakta epey sıkı pıkı duruyorduk, yatağın genişlemesi için Mustafa’nın üzerine doğru uzandım. Üç beş dakika uzandıktan sonra pantolonunun kabardığını gördüm.

Sex hikayeleri ne konu olacak gecemiz, kocamın uyumasıyla birlikte daha da haz verici bir hal almaya başlamıştı. Mustafa’nın git gide kabarmaya başlayan penisi, pantolonun üzerinden net bir şekilde belli oluyordu. Boynuna doğru burnumu sürtmeye başladım, istekli mi yoksa alkollü olduğu için mi bu tavırları anlayabilmek için nefesimle sıcak hava üflemeye başladım. Bir anda belimden tutup beni kucağına kaldırdı. Nefesimi tutarak gülmeye başladım, rahata erebilmemiz için beni kucağına alarak ayağa kalktı ve oturma odasına doğru kucağına binerek koltuğa geçtik.

İçeri git gide ısınıyordu, sevişmeye başlamadan önce klimayı açtım ve Mustafa’nın da serinlemesi için bir bardak su isteyip istemediğini sordum. Memnuniyetle sen bu gece ne verirsen almaya hazırım dedi 🙂 Ne kadar istekli olduğunu hem sözcüklerle hem de hareketleriyle apaçık belli ediyordu zaten. İçinin de serinlemesi için Mustafa’nın bardağına bir kaç tane buz attım. Soğuk suyu içince dişlerim dondu ya dedi, bende ısıtayım hemen diyerek dudaklarına yapıştım.

10-15 Saniyelik öpüşme sonrası sekse git gide hazırlanmaya başlamıştık. Beni koltuğa doğru fırlatan mustafa ilk önce tişörtünü çıkardı ve sesimizden uyanmaması için kocamın yattığı odanın kapısını örttü. Tam o sırada işte şimdi hazırız dedim ve pantolonunu çıkarması için abaza Mustafa’ya yardımcı oldum. Hatta o kadar zevk alıyordum ki fermuarını dişlerimle açtım. Eşimin uyumasını fırsat bilen Mustafa uzun süredir hasret kaldığım oral seks için vajinama dil atmaya başlamıştı. Kocamın sürekli anal seks yapmasından şikayetçiydim, vajinama değer veren ve amımı yalayan bir erkek bulmuşken bu fırsatı kaçırmamak istedim. Sertçe dil atıyor, vajinamdan akan suları emiyor ve bacak aramın tamamını yalamaya devam ediyordu.

Bizim sex hikayesi normallerinden çok farklı çünkü fazlasıyla fantezi uyguluyor, aktif bir şekilde pozisyon değiştirerek sadece oral seks yapıyorduk. Bir kaç saat boyunca durmadan sikiştik ve artık yorulduğumu belirterek Mustafa’nın uyumasını istedim, bu arada yaşadığımız her şeyin de gizli kalabilmesi için Mustafa’ya yemin bile ettirmiştim.

Ardından misafir odasına doğru ilerledik ve Mustafa’ya gecenin son öpücüğünü atarak kendisine iyi uykular diledim. Ardından yatak odama geçtim. Hiç bir şey olmamış gibi kocamın koynuna girerek uzun süredir tatmadığım duyguların bende bıraktığı hoşnutluk ile kısa sürede uykuya daldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir