Suriyeli Tire Escort Ceylan

Viegra Kullanan Annemi Götten Siktim

Belirli bir yaşa geldikten sonra insanlar durulur derlerdi. Bu söze nedense hiç inanamadım. Çünkü içimde daima yaşlı ve benden büyük kadınlara taşıdığım bir sempatiklik duygusu vardı. Anneannemle sık sık görüşüyor ve babam evde olmadığı zamanlarda onunla sohbet ediyorduk. Aile içerisinde herkes birbirine saygılıdır, bu nedenle anne sikmeden önce uzun bir süre sabrettim.

Viegra kullanan ve cinsel gücünü arttırmak için viegra atan annemi, yine bir gün yakalarken tam kapıyı açtım ve donunu çekmeden annemin vajinasına ne soktuğunu sordum. Bir anda heyecanlanarak bu viegra oğlum dedi.

Biraz daha incelemek için eğildiğimde annemin pürüssüz amcığı muhteşem bir görünüşe sahipti.

Tam anlamıyla annemin ateşini hissediyordum. Bacak arasına burnumu değdirecek kadar yaklaştım ve tam o anda bir öpücük kondurdum amcık diline. Annem bir anda gülücüklere boğuldu, ergenlik çağına giren oğlundan böyle bir tepki beklemiyordu.

Anne sex hikayesi erotik geçiyordu ama babamın gelmesi bizi biraz telaşlandırmıştı. Çünkü konumdan baktığımızda yarım saat

Vajinasını dillemeye başlarken annemin keyifli şekilde bacaklarını titretmesi benimde penisimi şişirdi. Pantolonumu çıkardım ve düğmelerimi sökerken annemin ellerinden yardım aldım. Zaten ben söylemeden memelerini ağzıma dayayarak hemen düğmelerimi iliklemeye başlamıştı.

Güzel bir anı yaşasam da annemin miss gibi amcık kokusunu bir türlü unutamıyorum. Sanırım babam olmadığı zamanlarda yine seks yapacak ve sizlere daha fazla annemle yaşayacağım erotizmleri anlatacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir